تعمیر ال سی دی ال جی در محل

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل
تعمیر ال سی دی ال جی در منزل
خرداد 30, 1400
تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل
تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل
خرداد 30, 1400
Show all

تعمیر ال سی دی ال جی در محل

تعمیر ال سی دی ال جی در محل

تعمیر ال سی دی ال جی در محل

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در خانه ها ایفا می کنند به این شکل که  از کار افتادن و خرابی تلویزیون می تواند برای شما بسیار  ناراحت کننده باشد. این محصولات  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی و عرضه می گردند، ولیکن با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نیست. اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را توضیح دهیم .

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود گاهی درگیر ویروس هایی می شوند که در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما آموزش خواهیم داد.

استفاده از نرم افزار ها، یکی از روش های از بین بردن ویروس ها که عمل ویروس یابی  صورت می گیرد، از جمله این نرم افزار ها  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در تهران از نمایندگان و تعمیرکاران متخصص مرکز فدک جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده رفع مشکل نمایید، تا این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کار بلد خود را به آدرس شما اعزام می نماید.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می گردد وجریان dcپایین تر از حد مجاز خارج می شود. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی صورت نمی گیرد.

به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، عمل می کند و اگر کارکرد آن دچار ایرادی شود تلویزیون دیر روشن می شود. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم نمود، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می گردد که رو به کاهش می رود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می نماید. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون به آهستگی و تاخیر روشن شود.

یکی از اصل های مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ضعف هایی می باشد که ممکن است در آینده به مشکل تبدیل گردد. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها می باشد که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده نمود.

 

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت می کنند، به طوری که نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها می کند چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می شود.

اگر مین بورد خراب شود احتمال آن وجود دارد که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می کنند.

 

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

از ایراداتی  که معمولا با آن رو به رو می شویم ، خاموشی ناگهانی در تلویزیون ها می باشد. این اتفاق حتی از تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به دور نیست. در صورت مواجه شدن با این مشکل که می تواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد .

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان به راحتی تعمیر کند. این عمل ، علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما موجب تعمیر تلویزیون شما به بهترین نحو می شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام  می گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.