تعمیر ال سی دی ال جی در منزل |09191530595-66221407-33641842

تعمیرگاه تخصصی ال ای دی ال جی
تعمیرگاه تخصصی ال ای دی ال جی |09191530595-33641842-66221407
خرداد 30, 1400
تعمیر ال سی دی ال جی در محل
تعمیر ال سی دی ال جی در محل |09191530595-66221407-33641842
خرداد 30, 1400
Show all

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل |09191530595-66221407-33641842

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

 

 

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

علت ایراد تلویزیون‌ها می‌تواند متفاوت باشد و البته تشخیص ایراد به همین سادگی انجام نمی‌شود. معمولا کارشناسان تعمیر تلویزیون با بررسی قطعات متفاوت و تست این قطعات به ایراد اصلی دستگاه پی می‌برند.

در ادامه میخواهیم مواردی را که در نمایندگی تعمیرات ال جی در شرکت اگنش انجام می شود را بیان کنیم.

خرابی و تعمیرات تلویزیون ال جی

امروزه در هر خانه‌ای می‌توان حداقل یک تلویزیون پیدا کرد. به طوری که تلویزیون را می‌توان جزئی جدایی ناپذیر از اوقات فراغت و سرگرمی تمام اعضای خانواده دانست. بنابراین از کار افتادن و خرابی آن می‌تواند بسیار کسالت آور و ناراحت کننده باشد. در حالی که یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برندهای تلویزیون، ال جی است؛ این برند معتبر نیز امکان خراب شدن و بروز مشکلات مختلفی را دارد. اما با وجود متخصصین تلویزیون ال جی کاراباما، شروع به کار مجدد و بدون عیب تلویزیون ال جی‌تان بسیار سریع و مقرون به صرفه امکان‌پذیر است. کاراباما با هدف رسیدگی به کانون گرم خانواده شما دوباره شور و نشاط را به منزل‌تان باز خواهد گرداند.

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در دنیای تکنولوژی امروز ، تلویزیون ها حرف بسیاری برای گفتن دارند که در دسته جدایی ناپذیر زندگی انسان ها از گذشته تا اکنون محسوب می شوند. با پیشرفت تکنولوژی امکانات تلویزیون ها رو به افزایش  می رود که نمونه ای از این پیشرفت ها قابلیت اتصال به اینترنت و انواع مرورگرها،استفاده از بلوتوث ،اتصال انواع ورودی های متنوع مثل لپ تاپ ها و هارد ها و … است

دربازار نیز هر روزه انواع این برند ها با مدل ها سایزها و امکانات مختلف ارائه می شوند. اغلب خانواده ها سعی دارند بهترین مدل ها و برند ها را انتخاب نمایند تا با خرابی و مشکلات کمتری رو به رو شوند چون همیشه خرابی تلویزیون ها وقت و زمان زیادی از آنها خواهد گرفت . همچنین می تواند دلیل به وجود آمدن هزینه های زیادی باشد.

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

خرابی پنل تلویزیون :

صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را در دسته اصلی ترین و مهم ترین قطعه در لوازم و قطعات تلویزیون قرار دارد. پنل تلویزیون لایه خارجی ‌یا همان صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پوشانده گشته است. تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

تغییر رنگ به صورت روشن‌ یا تیره در صفحه ، وجود لکه‌های سیاه در صفحه نمایش، عدم مشاهده تصویر،تصویر محو یا یک رنگ اضافی و غیره همگی از نشانه های خرابی پنل تلویزیون است که به آن اشاره داریم. چون تعمیر یا تعویض پنل ممکن است برای شما هزینه های بالایی را به بار آورد. در صورتی که به درستی تعمیر نشود این هزینه ها بسیار زیان بار خواهد بود ،توصیه می شود  برای هزینه های کمتر و صرف وقت کم تر با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های تهران تماس حاصل فرمایید.

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون ارتباط دارد سیاه شدن تلویزیون می باشد. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت رخ دهد.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن است رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان مشاهده نشوند اما تصاویر درست نمایان داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر شود ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید  چون اولین لایه آن با آسیب مواجه شده می باشد.

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

خرابی مین برد تلویزیون:

که در قبل تر در باره ی خرابی  مین برد ها توضیحات مفصلی داشته ایم ، اگر دچار خرابی شود ممکن است دستگاه شما  به طور ناگهانی خاموش شود .

هم چنین فرسودگی قطعات مین برد نیز می تواند این مشکل را برای دستگاه به وجود بیاورد. هر کدام از قطعات مین بورد نیز می تواند موجب به وجود آمدن این مشکل شوند. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهتر است زمانی که ازدستگاه استفاده ای ندارید آن را به حالت خاموشی قرار دهید. زیرا اگر از تلویزیون زیاد استفاده شود و ساعات طولانی فعالیت کند این اتفاق برای دستگاه شما رخ خواهد داد. برای حل کردن این مشکلات می توانید با نمایندگی های رسمی و مجرب در تهران تماس برقرار نمایید .

 

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در منزل

یکی از قطعات حساس و ظریف در تلویزیون، بک لایت است. بالا بودن نور زمینه و استفاده بی‌وقفه از تلویزیون از مهم‌ترین دلایل خرابی و کاهش عمر مفید بک لایت تلقی می‌شود. در اثر وجود مشکل در بک لایت، تلویزیون تصویر ندارد، قسمتی از تصویر آن تاریک است، تصویر قطع و وصل می‌شود یا نقاط تاریک و نورانی در تصویر مشاهده می‌شود. به منظور حساسیت این قطعه، می‌بایست تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی را منحصرا به افراد واجد شرایط و دارای تخصص در زمینه تعمیرات تلویزیون بسپارید.

تکنسین‌های مجموعه فدک الکترونیک از اطلاعات کاملی در زمینه قطعات تلویزیون ال جی برخوردارند و می‌توانند دستگاه شما را عیب یابی و در صورت وجود مشکل در هر قسمت در منزل و در حضور شما آن را تعمیر کنند.

آیا برد پاور تلویزیون ال جی قابل تعمیر است؟

اگر تلویزیون ال جی دیر روشن می‌شود، به صورت ناگهانی پس از چند ساعت خاموش می شود، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می‌شود ممکن است برد پاور تلویزیون ال جی خراب شده باشد. با تعمیر برد پاور ال جی این مشکلات برطرف خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیر برد پاور وجود نداشته باشد، لازم است این قطعه تعویض شود.

تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی پس از بررسی دقیق توسط تکنسین‌های مجرب فدک الکترونیک، با کیفیتی بالا انجام خواهد شد. در صورت وجود ایراد جزئی در برد پاور، این قطعه توسط تکنسین تعمیر خواهد شد. اما اگر میزان آسیب به برد پاور تلویزیون ال جی زیاد باشد، اقدامات لازم برای تعویض آن انجام می‌شود.

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

تعمیر تلویزیون ال جی در محل کار و منزل شما، از خدماتی است که سال‌ها توسط مرکز تخصصی  فدک الکترونیک ارائه می‌شود. به دلیل کاهش هزینه حمل و نقل و تعمیرات، جلوگیری از آسیب و شکستگی تلویزیون و تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن، تمامی خدمات مربوط به تعمیرات تلویزیون ال جی و تعویض قطعات آن، در محل انجام می‌شود و دستگاه شما برای تعمیرات به کارگاه منتقل نخواهد شد.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی با توجه به عوامل گوناگونی از جمله مدل تلویزیون ال جی، میزان آسیب‌دیدگی، نوع خرابی، هزینه خرید قطعات برای تعویض و … تعیین می‌شود و هزینه نهایی پس از بررسی توسط تکنسین مشخص خواهد شد.

پیش از تعمیر تلویزیون ال جی، حدود قیمت تعمیرات توسط تکنسین به شما اعلام شده، کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

 

 تعمیردرهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختگی رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله ها بر روی صفحه نمایشکر همگی می توانند به علت خراب شدن پنل تلویزیون رخ دهد که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) می باشد. در این مورد نیز متاسفانه تنها راه تعویض پنل تلویزیون هست که ممکن است هزینه های زیادی داشته باشد. برای اینکه این مشکل را به آسانی و کم ترین هزینه ها تعمیر نمایید بهتر است با تکنسین های مجرب و متخصص در تهران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ال سی دی ال جی در منزل

با توجه به هزینه پایین‌تر تعمیرات نسبت به تعویض قطعات تلویزیون ال جی، اولویت تکنسین‌های کاراباما ابتدا تعمیر دستگاه است. تنها در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، تکنسین اقدام به تعویض قطعه و استفاده از قطعات اورجینال خواهد کرد.

گاهی ممکن است تلویزیون ال جی شما شکسته باشد، قاب یا بدنه آن دچار آسیب شده باشد یا پنل تلویزیون دچار آب خوردگی شده باشد. برای رفع چنین مشکلاتی ابتدا قطعات اصلی و ماژول بررسی می‌شود و در صورتی که شدت آسیب دیدگی زیاد نبوده، تعمیر قطعه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، تکنسین اقدام به تعمیر دستگاه خواهد کرد.

برخی از خدماتی که توسط مجموعهفدک الکترونیک در زمینه تعمیرات تلویزیون ال جی انجام می‌شود عبارتند از:

تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود: اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، ابتدا از اتصال جریان برق و سالم بودن کنترل مطمئن شوید. برخی مواقع خرابی مین برد و برد پاور علت روشن نشدن تلویزیون است. برای رفع مشکل باید قطعات اصلی دستگاه توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار بگیرد.
• کانال‌های تلویزیون ال جی پاک می‌شود: اگر کانال‌های تلویزیون ال جی پاک می‌شود، باید آی‌سی حافظه و مین برد توسط تکنسین بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.
تلویزیون ال جی ریست می‌شود: اگر منبع تغذیه یا برد پاور آسیب دیده باشد، تلویزیون ال جی شما به صورت ناگهانی ریست می‌شود. برای رفع مشکل باید از یک تکنسین کمک بگیرید.
تلویزیون ال جی خاموش و روشن می‌شود: خاموش و روشن شدن تلویزیون غالبا به وجود مشکل در بک لایت مربوط می‌شود. برای عیب یابی و رفع این مشکل باید از یک تکنسین مجرب کمک بگیرید.
تصویر تلویزیون ال جی سیاه شده است: در صورت سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی، برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه باید از یک تکنسین متخصص راهنمایی بگیرید.
چراغ پاور تلویزیون ال جی چشمک می‌زند: برای حل این مشکل ابتدا پریز و محافظ برق را بررسی کنید که ایرادی نداشته باشد. اگر همچنان مشکل پابرجا بود، تلویزیون شما باید توسط تکنسین بررسی شود.
تلویزیون ال جی خود به خود خاموش می‌شود: برای حل این مشکل باید از قسمت تنظیمات، ساعت تایمر خاموشی را لغو کنید.

اگر تلویزیون ال جی شما پرش تصویر دارد، دستگاه صدا دارد ولی تصویر ندارد، قسمت‌های تاریک در تلویزیون ال جی به صورت پیکسلی دیده می‌شود، صفحه تلویزیون ال جی شطرنجی می‌شود، ابعاد تصویر بهم ریخته است، تصویر به صورت ناگهانی قطع می‌شود و … می‌توانید تعمیر تلویزیون ال جی خود را به تکنسین‌هایفدکالکترونیک بسپارید.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

مرکز تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران متخصص حرفه ای و مجرب می تواند ضمن تعمیر تلویزیون های شما در محل و در منزل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و تلویزیون شما را به بهترین نحو تعمیر می کند. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می گیرد.

 

تماس با ما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *