تعمير تلويزيون ال­ سی­ دی ال­ جی در منزل

آمپلی فایر یا تقویت کننده صدا
آبان 6, 1399
خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
آبان 6, 1399
Show all

تعمير تلويزيون ال­ سی­ دی ال­ جی در منزل

تعمير تلويزيون  ال­ جی در منزل

تفاوت تلویزیون با سایر وسایل الکترونیکی داخل خانه این است که، شاید خراب بودن وسایلی همانند آبمیوه گیری یا غذاساز تغییر محسوسی در روال زندگی ایجاد نکند؛ اما اختلال در تلویزیون ممکن است جزء مهم­ترین مشکلات زندگی روزمره ­باشد.

تعمیر تلویزیون در خانه و توسط افرادی که اطلاعات کافی در زمینه­ ی وسایل الکترونیکی ندارند، ممکن است خسارت­های جبران ناپذیری را برای ما به جای بگذارند. بهترین راه­حل در زمانی که یکی از قطعات تلویزیون دچار مشکل می­شود، تعمیر یا تعویض آن توسط متخصصان و تکنسین­ ها می­باشد.
تعمير تلويزيون در منزل براي آن دسته از مصرف کنندگانی است، که تلویزیون ال ­سی ­دی آن­ها دچارمشکل شده است. هم­چنین امکان آن وجود ندارد تا دستگاه جا به جا شده و به تعمیرگاه برده شود. نمایندگی ال­ جی برای رفع مشکل عدم امکان جابه جایی دستگاه، امکاناتی را فراهم کرده است؛ تا در صورت درخواست مصرف کنندگان، متخصصین تعویض و یا تعمیر قطعات، جهت رفع مشکل دستگاه به منزل اعزام شوند. در اين سرويسی که توسط نمایندگی ال­ جی ارائه شده است، تکنسین­­ های تعميرات به محل مورد نظر رفته و به عیب یابی دستگاه آسیب دیده می­پردازند.

آیا قطعات و لوازم جانبی برای تعویض قطعه معیوب توسط خود شخص مصرف کننده باید تهیه شود؟

متخصصینی که به منزل شما اعزام می­شوند، پکیجی کامل از قطعات و لوازم جانبي اصل را برای تلویزیون ال­سی ­دی مورد نظر همراه خود خواهند داشت؛ تا در صورتی که قطعه معیوب نیاز به تعویض داشت اقدام به تعویض آن نمایند.

ارائه خدمات برای تعمیر تلویزیون محدود به تعمیرات خاصی از تلویزیون نمی­باشد، بلکه در صورت وجود هر گونه مشکل، ابتدا عیب یابی می­شود و سپس اختلال به وجود آمده رفع می­گردد.

عیب­هایی که در صورت بروز، در منزل قابل تعمیر هستند.

تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد:

در اغلب موارد این مشکل به دلیل خرابی در بک لایت است. خرابی بک لایت یکی از رایج­ترین مشکلات در تلویزیون­های ال ­سی دی می­باشد.تعمیر بک لایت در منزل قابل انجام می­باشد.

تلویزیون خود به خود خاموش شده است.

این مشکل نیز در تلویزیون­های ال­ سی­ دی ال­ جی بسیار قابل رویت است، بر اساس مدل هر دستگاه،  قطعه معیوب متفاوت است. تعمیر قطعه معیوب نیز در محل قابل انجام می­باشد.

بعد از خاموش کردن تلویزیون حافظه دستگاه پاک می­شود:

این مشکل در تلویزیون­هایی شایع است که رسیور دارند. که به دلیل اختلال در مین برد اتفاق می­افتد. مین برد در اکثر مواقع در محل قابل تعمیر می­باشد. اما اگر نیاز به تعویض داشته باشد، باید به تعمیرگاه انتقال یابد.

تلویزیون دیر روشن می­شود:

اکثر اوقات این خرابی به دلیل اختلال در برد تلویزیون می­باشد. دلیل خراب شدن برد پاور نیز مرور زمان می­باشد. معمولا برد پاور در محل تعویض می­شود. تعمیر برد پاور همراه با قطعات اصلی انجام می­شود.

 

بهترین راهکار در زمان رویارویی با مشکل در لوازم الکترونیکی، مشاوره و راهنمایی گرفتن از متخصصان آگاه در این زمینه است. برای این کار از نمایندگی­ های مجاز که از کادری مجرب تشکیل شده­ اند، کمک بگیرید، تا تکنسین­ های فعال در این زمینه بتوانند با کم­ترین زمان و بهترین راهکار مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

هم­چنین اگر امکان جابه ­جایی تلویزیون ال­ سی ­دی ال­ جی را ندارید، این امکان وجود دارد تا متخصصین مجرب به محل اعزام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *