تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل

تعمیر ال سی دی ال جی در محل
تعمیر ال سی دی ال جی در محل
تیر 7, 1400
تعمیرکار ال ای دی ال جی در منزل
تعمیرکار ال ای دی ال جی در منزل |09191530595
تیر 7, 1400
Show all

تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در قرن 21 استفاده از از دنیای دیجیتال  از بزرگترین قسمت های زندگی هر انسان امروزی به حساب می آید. تلویزیون ها نیز در این دنیای امروزی حرف های زیادی برای گفتن دارند .اکثر خانواده ها و حتی جوانان روزانه ساعات فراقت خود را پای تلویزیون ها سپری می کنند و برنامه های سرگرم کننده و حتی آموزشی این روزها از رسانه های تلویزیونی پخش می شود. همچنین با پیشرفت علم تلویزیون ها دیگر به انواع مرور گرها و شبکه های اینترنتی نیز وصل می شوند و افراد می توانند انواع فیلم ها و برنامه هارا به صورت آنلاین تماشا نمایند.

آب خوردگی پنل تلویزیون

آبخوردگی در پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی اصطلاحی است که در واقع مربوط به نفوذ مایعات پاک کننده مانند شیشه شوی از فاصله بسیار کم بین قاب و صفحه نمایش تلویزیون اتفاق می افتد. تعمیر تلویزیون قدیمی ال جی در منزل

بعضا گاهی ممکن است هنگام بازی کودکان و یا پاکیزه کردن تلویزیون به علت اسپری کردن مستقیم مایع پاک کننده روی صفحه نمایشگر، مایعات که بیس آن ها نیز رسانا هستند از پایین پنل بین قاب دستگاه و صفحه نمایش به داخل دستگاه نفوذ می نماید و چون جایگاه قرار گرفتن فلت های منتقل کننده اطلاعات تصویر در زیر پنل تلویزیون است باعث اتصال پین های مختلف این فلت ها به یکدیگر می گردد که برخی از آنها ولتاژ و برخی دیگر اطلاعات تصور را منتقل می کند.

 

در این شرایط می توانید امیدوار باشید که هزینه های تعمیر تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد. چنانچه خط تمام صفحه را در بر نگرفته باشد یک خط چند سانتی متری در مرکز تصویر یا از بالاترین نقطه تا مرکز تصویر باشد مشکل از پنل اصلی می باشد و هزینه بیشتری برای کاربر به بار خواهد آورد. تنها راه برای رهایی از این مشکل، تعویض پنل است.

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

خرابی پنل تلویزیون :

از شایع ترین علت های بروز خرابی که می تواند موجب به اتمام رسیدن عمر تلویزیون شود، اشتباه در نگهداری دستگاه است که بعد از طی شدن عمر مفیدش نیازمند به تعمیرات یا تعویض می باشد، اما در مواردی مانند شکستگی یا آب خوردگی پنل تنها موضوعی که سبب بروز مشکل شده نگهداری غلط از دستگاه است.

پنل تلویزیون لایه خارجی ‌یا همان صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پوشانده شده است. شکننده ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون پنل که به راحتی آسیب پذیر است خرابی پنل تلویزیون اتفاقی است که گاهی ممکن هست حتی با نگهداری صحیح تلویزیون نیز رخ دهد. این قطعه از گران ترین قطعه ی تلویزیون می باشد که می توان گفت 70 درصد از مبلغ تلویزوین را شامل می شود . به همین دلیل در صورت خرابی به علت هزینه بالا کاربر تصمیم به تعویض دستگاه می گیرد.. در این مطلب تعدادی از مهم ترین دلایل خرابی پنل تلویزیون مورد بررسی قرار گرفته که تا حدی می توان مشکلات را رفع و یا تعمیر کرد.

تغییر رنگ به صورت روشن‌ یا تیره در صفحه ، وجود لکه‌های سیاه در صفحه نمایش، عدم مشاهده تصویر،تصویر محو یا یک رنگ اضافی و غیره همگی از نشانه های خرابی در  پنل تلویزیون است. چون تعمیر یا تعویض پنل معمولا برای شما هزینه های بسیاری را می سازد. در صورتی که به درستی تعمیر نشود این هزینه ها بسیار زیان بار خواهد بود ،توصیه می شود برای هزینه های کمتر و صرف وقت کم تر با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های تهران تماس برقرار نمایید.

دلایل ویروسی شدن تلویزیون:

یکی از اصلی ترین این علت ها نصب کردن یک دستگاه جانبی مثل هارد مبتلا به ویروس و یا فلش مموری های ویروسی می باشد. دلیل دیگر این است که تلویزیون های دیجیتال امروزه می توانند به اینترنت و انواع مرورگرها متصل شوند که همین امر موجب ویروسی شدن دستگاه می گردد.

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام نمایند . این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما موجب می شود تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.